Strona głowna  /  Aktualności

POMOC DLA UKRAINY!!!!!

Rusza pomoc w naszym przedszkolu. Razem możemy więcej!
W związku z zaistniałą sytuacją na Ukrainie , nasza placówka przyłączyła się do akcji ,,Kostrzyńskie Anioły'' aby nieść bezinteresowną pomoc. Na terenie naszego przedszkola jest zorganizowana zbiórka darów rzeczowych. Zachęcamy wszystkich rodziców, wychowanków oraz pracowników przedszkola - POMAGAJMY - DOBRO WRACA!!!

Prosimy o składanie w koszach w holu przedszkola potrzebnych rzeczy:
• Żywność, która jest gotowa do spożycia od razu (np. konserwy, suchary, ciastka, batony ENERGETYCZNE );
• Bandaże zwykłe i elastyczne;
• Koce i koce termiczne;
• Apteczki;
• Opatrunki, gaziki, środki przeciwbólowe, oktanisept, spirytus salicylowy, folia termiczna;
• Środki higieniczne;
• Rękawiczki jednorazowe rozmiar L, rękawice ogrodowe;
• Worki na piasek;

Witamy na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników w Kostrzynie nad Odrą

Ogłoszenie

Od stycznia 2022 roku została zwiększona stawka żywieniowa na kwotę 6,50 zł za jeden dzień pobytu