Kontakt
Przedszkole Miejskie nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników w Kostrzynie nad Odrą

Dzień Rodziny - festyn

11 dni temu

Wspólne Świętowanie Dnia Rodziny – Niezapomniana Impreza dla Rodziców i Dzieci

 

07 czerwca 2024 r. nasza przedszkolna społeczność miała okazję wspólnie celebrować wyjątkowy Dzień Rodziny. Impreza, zorganizowana z myślą o rodzicach i dzieciach, była pełna radości, śmiechu i niezapomnianych atrakcji. Od samego rana na najmłodszych czekały kolorowe animacje prowadzone przez doświadczonego animatora, który zaangażował dzieci w różnorodne gry i zabawy. Uśmiechy na twarzach maluchów były najlepszym dowodem na to, jak świetnie się bawili. Dla odważniejszych przygotowane były zamki dmuchane, które cieszyły się ogromną popularnością. Skakanie i zjeżdżanie z nich dostarczyło mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.

Nie zabrakło również pysznych przekąsek. Stoły uginały się pod ciężarem słodkiego poczęstunku – ciasteczek, babeczek i innych smakołyków, które były prawdziwym rajem dla małych łasuchów. Dla tych, którzy preferowali bardziej treściwe dania, przygotowaliśmy grillowane kiełbaski, tradycyjną, aromatyczną grochówkę oraz pajdę chleba ze smalcem .

Jednym z głównych punktów programu była loteria fantowa. Wszyscy uczestnicy z niecierpliwością oczekiwali na losowanie nagród, kręcenie kołem fortuny a radość zwycięzców była ogromna. Dzięki hojności sponsorów, w loterii można było wygrać wiele atrakcyjnych nagród, które sprawiły dzieciom ogromną radość.

Dzień Rodziny był nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale również do integracji naszej społeczności przedszkolnej. Wspólne świętowanie w miłej atmosferze pozwoliło na lepsze poznanie się, wymianę doświadczeń i wzmocnienie więzi między rodzicami, dziećmi oraz nauczycielami.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia oraz wszystkim uczestnikom za obecność i wspólne świętowanie. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych rodzinnych spotkań!

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z imprezy, które doskonale oddają atmosferę tego wyjątkowego dnia