Świąteczno-zimowe zajęcia logopedyczne

4 miesiące temu

Kilka ujęć z naszych świąteczno- zimowych zajęć logopedycznych zarówno w ramach profilaktycznych zajęć grupowych, zajęć w małych zespołach jak i z zajęć indywidualnych. Ćwiczymy sprawność narządów mowy ?????????????, uruchamiamy właściwy tor oddechu????????, uczestniczymy w zabawach i ćwiczeniach wspomagających uwagę słuchową ???????? oraz podejmujemy szereg innych ważnych działań. A wszystko po to, by każdego dnia móc bez przeszkód i ograniczeń uczestniczyć w procesie komunikacji językowej, nabywać gotowość do nauki czytania i pisania, tak niezbędną u progu szkoły, a kształtowaną w przedszkolnej codzienności przez wszystkich nauczycieli i specjalistów towarzyszących dzieciom na drodze ich rozwoju.