5 miesięcy temu

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 24 listopada. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Pani Dyrektor rozpoczęła uroczystość przywitaniem wszystkich oraz miłym słowem. Grupa 6-latków na samym początku zaprezentowała taniec ?Jabłuszko?, aby dodać otuchy i odwagi  naszym najmłodszym przedszkolakom. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Danutę Masłowską. Dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Dla dzieci było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.  Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał medal i upominek.