Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W ten dzień kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka.  Pani dyrektor już z samego rana złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia, samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń   po czym poczęstowała wszystkich cukierkami. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Tego dnia czekało na nich wiele niespodzianek-prezentów, atrakcji oraz słodki poczęstunek. Grupa 4 latków była na Sali zabaw, a grupa 6 latków poszła na spacer do parku, na nowy plac zabaw oraz na lody. Radość i uśmiech nie schodził dziś z twarzy naszych przedszkolaków.