Pożegnanie 6 latków

11 miesięcy temu

W dniu 16.06.2023r.  odbyła się uroczystość  z okazji pożegnania dzieci z grupy 6 - latków.  Uroczystość rozpoczęto    polonezem, który dzieci wraz ze swoją panią wykonały przepięknie.  Następnie pani dyrektor mgr Danuta Masłowska przywitała wszystkich obecnych ciepłym słowem.  Dzieci  swoim występem wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki.  Sześciolatki opowiedziały w swoich wierszach o niełatwej ,przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, ?ciężki jest żywot przedszkolaka?, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Przedszkolaki zaprezentowały fantastyczny występ przed swoimi rodzicami. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola.  Zakończenie to było wyjątkowe, pełne wzruszeń i łez ze strony dzieci, pedagogów jak i rodziców.  W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Podobno ?wszystko dobre, co się dobrze kończy?. Dlatego warto było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego.  Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzyliśmy sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowaliśmy za wspaniałą współpracę.