Festyn Rodzinny

11 miesięcy temu

07 czerwca wraz z radą rodziców zorganizowaliśmy u nas w przedszkolu festyn rodzinny. Pogoda i frekwencja dopisała. Było mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodziców: zamki dmuchane, zubma, loteria fantowa, występ szczudlarza, pokaz strażacki, malowanie twarzy, robienie kolorowych warkoczyków. Dla wszystkich uczestników była pyszna kiełbaska z grilla, grochówka, wata cukrowa, popcorn i stół ze słonymi i słodkimi przekąskami. Podczas festynu odbyła się sprzedaż ciast, które upiekli rodzice dochód ten został przekazany dla chorego Igorka, natomiast dochód z loterii fantowej i licytacji zostanie przekazany na doposażenie placu zabaw w naszym przedszkolu. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i sponsorom za pomoc w organizacji.