11 miesięcy temu

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń dlatego dzieci z naszego przedszkola  ten wyjątkowy dzień  świętowały na wiele sposobów i w różnych miejscach. Pani dyrektor już z samego rana złożyła wszystkim dzieciom życzenia i wręczyła każdemu prezenty. Grupa 3-latków spędziła ten radosny czas na Sali zabaw Smerfoland, grupa 4-latków wybrała się do Kina za Rogiem na bajkę, a grupa 5 i 6 latków pojechała na bardzo ciekawą wycieczkę do Czelina do Wioski Lapońskiej.  Był to wspaniały dzień pełen niespodzianek i atrakcji dla wszystkich dzieci. Ten wyjątkowy i radosny czas na pewno pozostanie długo w pamięci naszych przedszkolaków.