Zwiedzanie szkoły podstawowej nr 2

11 miesięcy temu

19 maja grupa 6 latków uczestniczyła w wycieczce do szkoły podstawowej nr 2. Celem wizyty było zapoznanie się z budynkiem szkolnym oraz atmosferą tam panującą. Przedszkolaków gościła pani pedagog. Z dużym zainteresowaniem dzieci zwiedziły kolejne pomieszczenia szkolne: szatnię, bibliotekę, sale lekcyjne, gabinet logopedy, świetlicę, sekretariat. Dzieci bez wątpienia poczuły już szkolną atmosferę, dzięki czemu z pewnością będzie im łatwiej przekroczyć szkolny próg pierwszego września. Ten dzień w szkole to był ?słodki piątek?, gdzie podczas przerwy sprzedawane były ciasta, a pieniądze zostaną przekazane na rzecz chorego Igora. Przedszkolaki z ogromną chęcią i zapałem wsparły tę szlachetną akcję i pokazały, że idea wolontariatu nie jest im obca.