rok temu

23 stycznia grupa 5 laktów, 24 stycznia grupa 6 latków, 26 stycznia grupa 4 latków i 27 stycznia grupa 3-latków zaprosili  do przedszkola swoich dziadków na występy z okazji ich święta. Każda z grup przygotował pod okiem swoich wychowawców program artystyczny w którym były piosenki, tańce i wiersze. Babcie i dziadkowie zostali ugoszczeni słodkościami (ciasta i tort) oraz kawą i herbatą. Dzieci z ogromnym przejęciem występowały i były bardzo podekscytowane obecnością swoich najbliższych. Dziadkowie byli bardzo wzruszeni występem swoich wnuków i z wielką radością dołączyli razem z nimi do zabawy. Były to niezapomniane chwile dla wszystkich. Dodatkowo 25 stycznia grupa 3 latków przeprowadziła zajęcia otwarte dla rodziców podczas, których razem upiekli pierniczki dla dziadków. Mali kucharze byli zachwyceni takimi zajęciami ze swoimi bliskimi.