Dzień Rodziny

rok temu

10 czerwca po raz kolejny w naszym przedszkolu odbył się wspaniały Dzień Rodziny. Był to dzień pełen wrażeń dla całej społeczności przedszkolnej, bowiem tego dnia dzieci świętowały wraz z przybyłą rodziną. Zabawę rozpoczęliśmy wspólnym odśpiewaniem piosenki o rodzinie i gorącą rozgrzewką. Po wyczerpujących szaleństwach na dmuchańcach  nastąpił czas na regenerację sił- pyszną grochówkę, kiełbaski z grilla serwowały panie kucharki. Nie brakowało również domowych wypieków przygotowanych przez rodziców, owoców, lodów, popcornu czy waty cukrowej.  Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko z robieniem tatuaży brokatowych oraz  malowania twarzy. Dzieci miały okazję puszczać ogromne bańki. Jedną z głównych atrakcji był występ pana na szczudłach, który zabawiał dzieci. Dzieci chętnie z rodzicami odwiedziły także punkt pierwszej pomocy i skorzystli z lekcji instruktażu. Każde dziecko na koniec dnia otrzmało balonik z helem oraz piłkę. To był niezwykle udany dzień, w którym i pogoda i humory dopisywały wszystkim. Nie ma to jak z rodziną!

Drodzy Rodzice i Sponsorzy ( firma "Brogaz", WF Kostrzyn Michał Matysiak, ratownik medyczny pani Aleksandra Dudka)  to właśnie dzięki Wam tak wiele uśmiechu pojawiło się tego dnia na dziecięcych buziach, za co z całego serca DZIĘKUJEMY! :):):)