WIGILIA 2020

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości  chwile. Każdy z nas zapewne chciałby, aby trwały choć troszkę dłużej.  Dlatego też już z początkiem grudnia widać było w naszym przedszkolu świąteczne przygotowania  do tego wyjątkowego Wigilijnego spotkania, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością i miłością.  Oprócz świątecznych porządków, dekoracji sal i holi, przygotowywania upominków dla najbliższych, ubierania choinek dzieci uczyły się śpiewać piosenki i kolędy. Atmosferę zbliżających się świąt dało sę wyczuć w każdym zakątku naszego przedszkola.  17 grudnia w poszczególnych grupach wiekowych odbyły się spotkania wigilijne. Dzieci odświętnie ubrane składały sobie życzenia, dzieliły się opłatkiem wspólnie spożywały wigilijny posiłek. Na stołach pojawiły się tradycyjne potrawy: pierogi i czerwony barszcz, nie zabrakło również słodkości i owoców. Pod choinkami w każdej grupie czekały na dzieci prezenty. Do uświetnienia tej uroczystości włączyli się jak zawsze nasi kochani rodzice, za co im serdecznie dziękujemy . Życzymy Wam  Drodzy Rodzice  zdrowia, pomyślności w nadchodzącym roku i spełnienia tych najskrytszych marzeń. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.