Przedszkolny Masterchef - konkurs dla dzieci i rodziców.

W środę 16. 05. 2018 r. w ramach realizacji programu „„Sport uprawiamy i zdrowo się odżywiamy” - promocja zdrowego stylu życia. W naszym przedszkolu odbył się konkurs dla dzieci i rodziców „Przedszkolny Masterchef”

Każdy z uczestników miał za zadanie przygotować kolorowy i przede wszystkim zdrowy posiłek. Przedszkolaki z rodzicami ochoczo zabrały się do pracy, zabawy było co nie miara!  I tak oto pojawiły się placuszki z owocami, owocowy bukiet i kolorowe koktajle, sałatki owocowe, zupa dyniowa, a nawet kompot z cytryny słodzony miodem oraz słodkie szyszki z prażonego ryżu w masie korówkowej. Po degustacji uznano, że wszyscy zasługują na najwyższe uznanie. Po takiej bombie witaminowej dzieci wróciły do sal uśmiechnięte i pełne zapału do zabawy.