Koncert Muzyczny dla Dzieci - Tam gdzie panowie chodzą w spódniczkach

3 miesiące temu

W dniu 12.06.2024 r. odbył się w naszym przedszkolu kolejny już wyjątkowy koncert muzyczny pt. "Tam gdzie panowie chodzą w spódniczkach". Podczas tego niesamowitego wydarzenia mali melomani mieli okazję poznać różnorodne instrumenty, takie jak tuba, flet i dudy szkockie. Utalentowani muzycy z filharmonii przenieśli dzieci w świat pełen dźwięków i melodii, które na długo pozostaną w ich pamięci. To nie wszystko! Muzycy  przygotowali również pokaz tradycyjnego szkockiego stroju, który dodał koncertowi jeszcze więcej kolorytu i pozwolił dzieciom bliżej poznać kulturę Szkocji. Koncert został zorganizowany przez Lubuskie Biuro Koncertowe, które dołożyło wszelkich starań, aby to wydarzenie było wyjątkowe i niezapomniane. Dziękujemy wszystkim za udział i stworzenie niezapomnianej atmosfery pełnej radości i zabawy.