5 miesiące temu

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W ten szczególny dzień już z samego rana pani dyrektor przywitała dzieci życzeniami i wręczyła każdemu upominek. W naszym przedszkolu każda z grup świętowała w przeróżny sposób: na grupę 3-latków czekało wiele atrakcji były konkursy, zabawy taneczne z balonami, zawody sportowe, puszczanie baniek mydlanych, tatuaże oraz słodki poczęstunek kolorowe galaretki i lody. Grupa 4-latków wybrała się na spacer do gospodarstwa agroturystycznego Zagródek, gdzie spędzili mile czas na świeżym powietrzu wśród zwierząt. Grupa 5 i 6 latków odbyła wycieczkę do sali zabaw  Uśmiechnięta Planeta do Kunowic. Celem tej wycieczki była m.in. integracja rówieśniczych grup oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji m.in. z basenu z tysiącem kulek, tuneli, zjeżdżalni, mogły budować obiekty z dużych klocków . Zadowolone, nieco zmęczone, pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola. Mimo, że każda z grup wiekowych na różny sposób spędzała dzień dziecka to był to czas wyjątkowy, pełen uśmiechów, radości i niespodzianek, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń i na pewno będzie długo oraz mile wspominany przez nasze przedszkolaki.