miesiąc temu

21 marca dzieci z naszego przedszkola obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny. Była to doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku.  Wszyscy bawili się doskonale. Były tańce, śpiew, zabawy. Przedszkolaki chętnie rozwiązywały wiosenne zagadki, rozpoznawały i układały według kodów - kwiaty, zwiastuny wiosny. Dzieci w ten dzień przyszły do przedszkola z kolorowymi nakryciami głowy, które wspólnie ze swoimi rodzicami przygotowali w domu. Wszyscy wspólnie świętowaliśmy, a  przedszkolaki razem przywoływały Wiosnę głośnymi okrzykami i piosenkami. 21 marzec to także  Światowy Dzień Zespołu Downa i my również dołączyliśmy do Zespołu Kolorowych Skarpetek i wspieraliśmy osoby zmagające się z tą chorobą genetyczną, a skarpetki nie do pary tego dnia były wyrazem radości, tolerancji oraz solidarności z osobami z Zespołem Downa.