Dzień Przyjaźni i Życzliwości

2 miesiące temu

14 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przyjaźni i Życzliwości. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, w których podkreślono istotę wartości takich jak: empatia, szacunek i życzliwość. Podczas  zajęć podjęto zagadnienia: znaczenia przyjaźni, budowania pozytywnych relacji z innymi, a wszystko to poprzez zabawy, rozmowy i wspólne aktywności. Przedszkolaki poprzez tworzenie kartek z serduszkami, zabawy, gry zespołowe oraz udzielanie sobie wzajemnie wsparcia i pomocy, miały możliwość przeżywać i wyrażać swoje uczucia wobec swoich kolegów i koleżanek. Dzień Przyjaźni i Życzliwości w przedszkolu był nie tylko okazją do dobrej zabawy, a także do nauki o znaczeniu szacunku i przyjaźni w relacjach międzyludzkich.