3 miesiące temu

W dniu Bezpiecznego Internetu przedszkolaki miały okazję uczyć się o bezpiecznym korzystaniu z internetu w sposób dostosowany do ich wieku. Podczas zajęć edukacyjnych omawiano zasady bezpiecznego przeglądania stron internetowych oraz korzystania z urządzeń elektronicznych. Dzieci uczestniczyły także  zabawach i grach, które promowały pozytywne zachowania, takie jak szacunek i współpraca. Podkreślono również znaczenie zgłaszania dorosłym wszelkich niepokojących sytuacji podczas korzystania z internetu. Dzień Bezpiecznego Internetu w przedszkolu był nie tylko edukacyjny, ale także pełen radości i zabawy, dzięki czemu dzieci mogły przyswoić sobie ważne informacje w sposób przyjemny i dostosowany do ich wieku.