XI Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

7 miesięcy temu

20 października br. od godziny 10.30 w hali widowiskowo - sportowej MOSiR przy ulicy Mickiewicza 8 odbyła się ????Olimpiada Sportowa Przedszkolaków o Puchar Burmistrza dr Andrzeja Kunta. Startowały kostrzyńskie przedszkola oraz oddziały przedszkolne: PM nr 1 "Pod Topolą", PM nr 2 "Kostrzyńskich Papierników", PM nr 3 "Ekoludki", PM nr 4 "Bajka", Przedszkole Prywatne "EUREGIO", Niepubliczne Przedszkole "Mali Europejczycy", Oddział Przedszkolny przy SP 2 "SÓWKI" oraz Oddział Przedszkolny przy SP 1. Celem imprezy była: popularyzacja ruchu sportowego oraz rozwijanie sprawności ruchowej, propagowanie czynnego wypoczynku wśród dzieci, współdziałanie w grupie podczas gier i zabaw oraz zawieranie nowych znajomości. Blisko 100 młodziutkich "olimpijczyków" startowało w 6 konkurencjach: bieg "węża", zbieranie piłeczek na czas, rzut piłką lekarską 1 kg, bieg z taczką, rzuty woreczkami do kosza oraz slalom z hula hop. XI Olimpiada Sportowa Przedszkolaków o Puchar Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą dr Andrzeja Kunta zakończyła się dla nas pierwszym miejscem ????????

Do przedszkola wróciliśmy z Pucharem, medalami, certyfikatami oraz Misiem Mosirkiem ????

Jeszcze raz gratulujemy małym Sportowcom oraz dziękujemy wszystkim kibicom ????????????????????.XI