Wycieczka do zakładu produkcji papieru ICT

rok temu

Dzieci z grupy 5 i 6 latków z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do naszej lokalnej firmy jaką jest ICT. Ten zakład produkujący papier okazał się dla naszych przedszkolaków źródłem wiedzy oraz radości. Dzięki fachowej pomocy panów nas odprowadzających dzieci dowiedziały się jakie są etapy produkcji papieru, a w ramach preorientacji zawodowej dzieci poznały zawody wykonywane przez ich rodziców. Zwiedzanie zakładu papierniczego ICT sprawiło dzieciom ogrom radości, zwłaszcza że pracownicy firmy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji i zabaw z papierem w roli głównej. Na koniec każde dziecko otrzymało ogromną torbę z prezentami na, które składały się wyroby papiernicze produkujące przez firmę.