20 wrzesień Dzień Przedszkolaka

rok temu

20 wrzesień jak co roku jest dla wszystkich przedszkolaków ogromnym wydarzeniem, ponieważ w całej Polsce obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasze przedszkole w tym dniu świętowało na dwa sposoby tzn. najmłodsze grupy 3 i 4 latki dzień spędziły na szalonej i radosnej zabawie zwieńczonej słodkim poczęstunkiem i prezentami takimi jak: balony, medale i dyplomy. Natomiast grupy starsze 5 i 6 latki tego dnia pojechały na wycieczkę autokarem do Gorzowa Wielkopolskiego do kina na bajkę "Guliwer", w której Guliwer jest wzrostu zwykłego człowieka, a swój sukces zawdzięcza wielkiej pewności siebie i wytrwałości. Seans bardzo się spodobał przedszkolakom, a podróż autobusem jak zwykle była wielkim przeżyciem dla nich. Był to bardzo udany i szczęśliwy dzień dla wszystkich u nas w przedszkolu.