NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada najstarsze grupy z naszego przedszkola miały okazję spotkać się z wyjątkowym gościem.Pracownik Muzeum Twierdzy Kostrzyn Pan Jerzy Dreger w przededniu Narodowego Święta Niepodległości opowiedział dzieciom o tym niezwykle ważnym dla Polaków święcie.Najstarsza grupa 6-latków miała przyjemność zaprezentować na sali gimnastycznej przedstawienie z okazji Święta Niepodległośi  o tytule "Opowiem Ci....".Młodsze grupy również podejmowały tematykę związaną z Polską.Serdecznie dziękujemy pracownikom Muzeum Twierdzy Kostrzyn w Kostrzynie nad Odrą za wieloletnią owocną współpracę z naszym przedszkolem.Wspólne działania w zakresie kształtowania u dzieci właściwych postaw i wartości ,przygotowują je do bycia patriotą.