POŻEGNANIE 6-LATKÓW

„W przedszkolu to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas
i powolutku, cicho, już opuszczamy Was.”

Dzień 28.05.2021 r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość -  „Pożegnanie starszaków” Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły.

Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy.

Przedszkolaki  przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki. Przybyli goście nagrodzili dzieci gromkimi brawami, a na ich twarzach pojawiały się łzy wzruszenia.  Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia. Były także życzenia i podziękowania ze strony p. Dyrektor, wychowawcy oraz Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć,  aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Wszyscy wspaniale się bawili i nie zabrakło nawet łez szczęścia i wzruszenia. Dzieci również nie kryły smutku. Przykro było pożegnać się z ulubionym przedszkolem. Spotkanie zakończyło się pysznym poczęstunkiem i wykonaniem pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.