PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2021

Pasowanie na przedszkolaka
W dniu 29.01.2021 w Przedszkolu Miejskim nr.2 im Kostrzyńskich Papierników odbyło się uroczyste ,,Pasowanie na przedszkolaka ”dzieci z grupy Kotki. Był to szczególny dzień dla maluchów, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola.  Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas tak krótkiego pobytu w przedszkolu. Śpiewały piosenki, tańczyły oraz z dumą i przekonaniem składały słowa przysięgi .Po złożeniu przysięgi dyrektor przedszkola pani Jolanta Czarnecka pasowała każde dziecko na przedszkolaka dużym ołówkiem. Było to ogromne przeżycie dla dzieci. Po części artystycznej wszyscy uczestnicy spotkania zasiedli do suto zastawionych stołów. Pasowanie na przedszkolaka było podsumowaniem działań adaptacyjnych w naszym przedszkolu, które trwały od maja do listopada.