„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa

i piosenki śpiewa wnusia”

W dniu 21 stycznia 2021 roku w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość on-line z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości on-line Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście po drugiej stronie ekranu ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły , aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.

To był naprawdę wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka, inny niż wszystkie.