Spotkania Wigilijne naszych przedszkolaków

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólna wigilia, która odbyła się 20 grudnia. Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały przy pięknie ustrojonych stołach zastawionych smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad. Tego dnia Nasze przedszkolaki uczestniczyły również w pełnym magii i świątecznego nastroju przedstawieniu pt. ,,W bałwankowej krainie'' w wykonaniu naszych aktorów z koła recytatorskiego  ,,Zabawy słowem''. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech, swoją radość wyrazili głośnymi brawami. Myślimy, że to były chwile, które na bardzo długo zostaną w naszej pamięci i będą dobrze wspominane. Drodzy rodzice serdecznie Wam dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania, a małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w grupie, dzięki czemu wspólnie stworzyły niesamowite występy.