Spotkanie Wigilijne z uczniami klasy V ze Szkoły Podstawowej nr 2.

W ramach współpracy ze Szkołą zaprosiliśmy do Naszego Przedszkola uczniów klasy V Szkoły Podstawowej nr 2. Podczas spotkania świątecznego dzieci wymieniły się własnoręcznie wykonanymi kartkami oraz złożyły sobie życzenia świąteczne. Kolejnym etapem zajęć było wykonanie w grupach choinki oraz projektowanie swojej bombki i łańcucha a także dekorowanie drzewka. Dzieci stworzyły również listę tradycji świątecznych panujących u Nich w domu. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym kolędowaniem i wręczeniem upominków. Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Do zobaczenia za rok!

Nasza placówka bierze udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej pt. ,,Idą święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj''. Tygryski i Krasnale wykonały samodzielnie piękne  świąteczne kartki, które wręczyły właśnie uczniom Szkoły Podstawowej.