25 listopada data niezwykle ważna dla środowiska przedszkolnego, bowiem w ten dzień obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Misie małe, duże, szare, bure i brunatne świętują swe urodziny. Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników przy niniejszej okazji poznały historię pluszowej przytulanki, uczestniczyły w wielu zabawach, w których udział brał również, ten niezwykle ważny towarzyszy dziecięcej codzienności. Nie obyło się bez czytania bajek, których głównym bohaterem jest miś. Dzień ten, był również okazją do podkreślenia praw dziecka w szczególności prawa dziecka do zabawy.

Miś to symbol tego co dobre, ciepłe, bliskie dziecku, to powiernik wielu radości i smutków dlatego, głośno i wszem podkreślamy: gdy Ci smutno, gdy Ci źle utul misia, on wysłucha chętnie Cię!

Brak zdjęć w tej galerii