Dzień Dziecka w sali zabaw w Kunowicach

Dnia 3 i 4.06.2019r., z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkole przy pomocy rodziców zorganizowało wycieczkę do Rodzinnego Centrum Rozrywki ,,Uśmiechnięta Planeta'' w Kunowicach. Była to podróż na planetę, na której priorytetem jest dobra zabawa, bajeczne urodziny, rozwijanie pasji i miłe spędzanie wolnego czasu. Przede wszystkim wspólnie i aktywnie. To miejsce pozwoliło naszym przedszkolakom unieść się nad ziemią i na chwilę oderwać od rzeczywistości. Do dyspozycji dzieci były między innymi: labirynty z elementami parku linowego, strefa armatek, fontanna i basen z kuleczkami, tyrolka, interaktywna podłoga, kącik malucha, trampliny a także miejsce do odpoczynku po 2 godzinach świetnej zabawy! Bardzo ważnym elementem tej wycieczki było także przeprowadzenie rozmowy przez pracowników sali zabaw na temat zasad bezpieczeństawa podczas zabawy oraz omówinie tego w jaki sposób należy poruszać się po sali. Dziękujemy serdecznie wychowawcom i rodzicom! Na pewno jeszcze odwiedzimy to miejsce ;)