Dzień Rodziny 2019

Dzień Rodziny 2019 r. już za nami!

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka i odwrotnie - dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy i taty. By dać wyraz tym wszystkim uczuciom, w tym roku nasze przedszkolaki po raz kolejny miały okazję  świętować Dzień Rodziny podczas Festynu, który odbył się w przedszkolu 31 maja pod hasłem "Dzień rodziny na sportowo". Celem naszej imprezy było przede wszystkim wzmacnianie emocjonalnej więzi z rodziną, integracja poprzez wspólną zabawę, jak również propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcanie do wspólnego spędzania czasu wolnego w aktywny sposób. Spotkanie rozpoczęliśmy od gorącej rozgrzewki poprowadzonej przez WF Kostrzyn, po czym rozpoczęto sportowe zmagania. Rodzice i inni członkowie rodzin wspólnie z dziećmi chętnie brali udział w konkurencjach sportowych Po sportowych emocjach, czekały na nas stacje rekreacyjne, dmuchane zamki, bańki mydlane stacje malarskie oraz   popcorn, wata cukrowa, fontanna czekoladowa, mnóstwo owoców i łakoci . Nie zabrakło też pysznej grochówki i grillowanych kiełbasek.  To był niezwykle udany dzień, który zostanie w naszej pamięci na długi czas!

Pragniemy skierować w Państwa stronę serdeczne podziękowania za zaangażowanie i owocną współpracę podczas organizacji tego niezwykłego wydarzenia. Tylko dzięki Państwa wsparciu, mogliśmy zapewnić dzieciom tak wiele atrakcji.  Dziękujemy za każdy najmniejszy gest, który jest dla nas niezwykle cenny i umacnia nas w przekonaniu, że wspólnie podejmowane działania na rzecz dzieci przynoszą rezultaty o jakich mogliśmy tylko pomarzyć :-) .

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy

Przedszkola Miejskiego nr 2 w Kostrzynie nad Odrą