Zakończenie Przedszkola i pożegnanie starszaków

14 czerwca 2019 r.  w Przedszkolu Miejskim nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników, odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie starszaków.

Dzieci z grupy „Krasnale” pod kierunkiem nauczycieli rozpoczęły uroczystość wspaniale zatańczonym Polonezem. Rodzice nie kryjąc wzruszenia, mocno oklaskiwali małych artystów.

Otwarcia uroczystości dokonały - wychowawczyni grupy Anna Karpezo oraz dyrektor przedszkola Elżbieta Strof. - dziękując za współpracę wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom i złożyły w imieniu swoim, jak i pracowników serdeczne podziękowania i życzenia. W dalszej części uroczystości głos zabrały dzieci, które przedstawiły bogaty program artystyczny. Śpiew wesołych piosenek i recytowane wiersze na temat kończącego się czteroletniego pobytu w przedszkolu, wspólnych zabaw oraz zbliżających się wakacji były prezentacją umiejętności zdobytych w trakcie całego roku.

Po wspaniałej części artystycznej przyszedł czas na dyplomy i podziękowania. Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola. Rodzice również złożyli podziękowania dyrekcji, opiekunom grupy oraz personelowi wspomagającemu za trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom, a także za angażowanie dzieci w przygotowanie wspaniałego występu pożegnalnego i wielu innych uroczystości przedszkolnych, które zawsze kończyły się wielkimi brawami.

Wszyscy wspaniale się bawili i nie zabrakło nawet łez szczęścia i wzruszenia. Spotkanie zakończyło się pysznym poczęstunkiem i wykonaniem pamiątkowych zdjęć. Ogromne podziękowania dla rodziców za współpracę i wielkie zaangażowanie.