Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech.  Dzisiejszy dzień był tym szczególnym dla Kotków z naszego przedszkola. Najmłodsza grupa dzieci na tę okoliczność przygotowała dla rodziców część artystyczną: dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń i oglądali program artystyczny. Po występie były całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać więzi rodzinne, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!