Bal Karnawałowy

Z Nowym Rokiem szedł karnawał,
Przebieraniem się zabawiał.
W instrumenty przebrał drzewa,
Wiatr w gałęziach pieśni śpiewał.

Przebrał dzieci, spójrzcie sami,
Są Indianie z piratami
I serpentyn widać zwoje,
Są krasnale, są kowboje.

Karnawał to nieodłączny element dzieciństwa. Począwszy od świat dzieci żyły myślą o niedługo mającym nastąpić balu. W naszym przedszkolu bal odbył się 10 stycznia 2019 r. Od samego rana w salach przedszkolnych zjawiali się bohaterowie wszystkich bajek i znanych postaci z filmów Marvel-studios. Pojawiły się również zaskakujące przebrania takie jak hamburger czy babeczka. Wszyscy bawili się wesoło, tańce, hulańce pod sam sufit. Dzieci chętnie brały udział w zaproponowanych konkurencjach. Najwięcej emocji wzbudził u dzieci taniec z balonem oraz konkurs „Na ziemi zostaje”. Podczas całego balu uśmiech nie znikał z twarzy zarówno dzieciom jak i wychowawcom.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku, a dzieci zapraszamy na kolejny bal karnawałowy już za rok.