Przedstawienie edukacyjne - "Uwaga!!! Zebra z przejścia zbiegła"

Dziś 3.10. 2018 r.  w naszym przedszkolu ościli aktorzy AMUZADO - firmy artystycznej , która zajmuje sie miedzy innymi produkcją spektakli teatralnych dla dzieci.

„UWAGA!!! ZEBRA Z PRZEJŚCIA ZBIEGŁA”  to spektakl o charakterze dydaktyczno-wychowawczym, związanym z bezpieczeństwem dzieci na drodze, nowymi zasadami ruchu drogowego oraz podstawową wiedzą o znakach drogowych.

Ja piszą aktorzy o swoim przedstawieniu: ...„Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła” : to zabawna historia, w której  – Zebra – zwierzę rozbrykane i znudzone przebywaniem w tym samym miejscu, postanawia zmienić swoje dotychczasowe zajęcie. Jej ucieczka wprowadza wielkie zamieszanie na jezdni. W pościg za zebrą wyrusza  Sygnalizator „Syguś” z Myszką Nornicą, a porządku na drodze pilnuje rozśpiewana Policjantka i stary, emerytowany znak „Przejścia dla Pieszych”. Pojawia się również Pirat Drogowy, roztargniona Staruszka oraz wiele innych i zabawnych postaci"...